ALESSANDRO SAFINA

 Włoski POP – CLASSIC tenor, prekursor tego gatunku muzycznego. Niesamowity i jedyny w swoim rodzaju już w lutym 2024 roku na koncertach w Polsce!  Ten niezwykle utalentowany tenor, zaprezentuje widzom swoje muzyczne pasje i niezwykle romantyczną duszę.

Jego twórczość opiera się na obszernej kolekcji pochłaniających serce Incanto, Moon River, My Way, Volare, Libertango, Somewhere Over the Rainbow, Memory, Le Temps Des Cathedrales, Canzone Per Te, Besame Mucho, Parla Piu Piano czy Vincerotman. Widzowie usłyszą światowe przeboje, m.in. takie jak: Luna, Incanto, Moon River, My Way, Volare, Libertango, Somewhere Over the Rainbow, Memory, Le Temps Des Cathedrales, Canzone Per Te, Besame Mucho, Parla Piu Piano czy Vincero. 

********

"Żaden z artystów przed Safiną nie był w stanie tak genialnie połączyć dwóch gatunków muzycznych jakimi są pop oraz opera. On tego dokonał, przyciągając widzów jak magnez, tworząc niesamowicie pasjonującą energię."
 

New York Times

GRAND POLAND TOUR 2024

Już w lutym 2024 w Polsce wspaniała trasa koncertowa Alessandro Safina: GRAND POLAND TOUR. Sprawdź gdzie wystąpi i kup bilety już dziś! 

BILETY

Kontakt

Organizatorem koncertów Alessandro Safiny w Polsce jest Agencja Koncertowa PERFECT SOLUTION. W razie pytań zapraszamy do kontaktu z nami.

Bilety

W sprawach związanych z biletami prosimy o kontakt z bileteriami.

Reklama, Marketing

+48 666 666 666

Infolinia czynna

Od poniedziałku do piątku od 9 do 17